SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Hotel Europa

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt Aleja Wojska Polskiego 37
11-500 Giżycko

tel.: 87 429 30 01-03
kom.: 600 210 240
http://www.hoteleuropa-gizycko.pl/

Opis

Dla naszych Gości przygotowaliśmy łącznie 125 miejsc noclegowych w 61 pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych. Wszystkie nasze pokoje są komfortowo wyposażone w łazienkę, TV-SAT oraz telefon. Nasz obiekt przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

W naszym hotelu znajdują się dwie sale restauracyjne. Mogą Państwo u nas skosztować potrawy zarówno kuchni polskiej, europejskiej jak i klasyczne potrawy kuchni międzynarodowej.

Sala restauracyjna przystosowana jest na przyjęcie do 100 osób. Wyjątkowy klimat tej sali sprawia, że oprócz rozkoszowania się naszymi potrawami mogą Państwo również skosztować gatunkowe alkohole, wina oraz ciekawe drinki.

Druga z sal, sala kominkowa może przyjąć do 40 osób. Posiada ona widok na jezioro. Sala ta może pełnić także funkcję salki konferencyjnej.

Dodatkowo posiadamy także salę wielofunkcyjną – Salę Widokową. Spełnia ona zarówno rolę sali konferencyjnej jak i bankietowej. Jest to sala klimatyzowana z widokiem na jezioro dostosowana do przyjęcia do 120 osób.

Lokalizacja

Giżycko
Aleja Wojska Polskiego 37, 11-500 Giżycko

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu