NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Mil Apartamenty

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt 11-500 Giżycko

kom.: 531 440 551
http://milapartamenty.pl/

Opis

Czerwone Maki to jeden z naszych apartamentów. Przeznaczony jest dla 6 osób, jest on dwupoziomowy. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z TV oraz z możliwością umieszczenia tu dwóch osób, aneks kuchenny, który jest kompleksowo wyposażony oraz łazienka z wanną i WC. Na drugim poziomie znajdują się dwie sypialnie. Każda przeznaczona jest dla dwóch osób oraz łazienka z prysznicem i WC.  Przy budynku znajduje się wewnętrzny, ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Nasi Goście mogą także korzystać z rowerów.

Kolejnym apartamentem jest Błękitna Laguna, która przeznaczona jest maksymalnie dla 6 osób. Składa się on z salon dziennego, gdzie znajdują się dodatkowe miejsca do spania – 2 wersalki oraz sypialni z dużym łożem. Oba pokoje oddzielone są holem gdzie znajduje się wejście do kompleksowo wyposażonej łazienki oraz jadalni z aneksem kuchennym. Apartament Błękitna Laguna posiada własny taras. Przy budynku zlokalizowany jest parking dla samochodów.

Marilyn Monroe to nasz trzeci apartament. On także przeznaczony jest dla 6 osób. W jego skład wchodzi salon dzienny z możliwością ulokowania do 4 osób na dwóch wersalkach, sypialnia z dużym łożem dwuosobowym, kompleksowo urządzona łazienka oraz jadalnia z aneksem kuchennym. Apartament posiada przestronny balkon.

Czwarty z naszych apartamentów to Białe Tulipany przeznaczony maksymalnie dla 4 osób. Składa się on z salonu dziennego, gdzie stoi jedna wersalka, sypialni z dużym łożem, łazienki oraz jadalni z aneksem kuchennym. Przy budynku znajduje się parking dla samochodów. Apartament posiada balkon.

Apartament Faraona przeznaczony jest dla maksymalnie 5 osób. W jego skład wchodzi salon dzienny z miejscem do spania w postaci rogówki oraz jadalnią, sypialnia z dużym łożem, łazienka oraz aneks kuchenny. Przy budynku zlokalizowany jest parking dla samochodów.

New York to nasz szósty apartament, który przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. W tym apartamencie znajduje się salon dzienny z rogówką oraz jadalnią, sypialnia z łożem dwuosobowym oraz aneks kuchenny. 

Lokalizacja

Giżycko
, 11-500 Giżycko

Komentarze

comments powered by Disqus

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu