SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja - Bar "Hornet"

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Unii Europejskiej 3
11-500 Giżycko

tel.: 87 428 12 67
http://www.barhornet.pl/

Opis

Restauracja – Bar „Hornet” jest to firma prywatna. Została założona już w latach 60-tych, wtedy jako placówka gastronomiczna Spółdzielni PSS Społem w Giżycku. Swoją nazwę „Hornet” otrzymała od łodzi regatowej, której konstruktorem jest Jack Holt z Wielkiej Brytanii. Łódź zaprojektowana została w 1951 roku o ciekawej konstrukcji z ożaglowaniem typu słup bermudzki.

Nasza restauracja – bar po wielu unowocześnieniach i modernizacjach służy klientom. Naszą dewizą jest służyć klientowi i wychodząc naprzeciw jego potrzebo organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia i bankiety. Nasz obiekt dysponuje trzema salami o odrębnym charakterze, dużym tarasem z placem zabaw dla dzieci, a w okresie letnim uruchamiamy oddzielną lodziarnię i bar.

 

Lokalizacja

Giżycko
ul. Unii Europejskiej 3, 11-500 Giżycko

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu