SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Bar "Omega"

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Olsztyńska 4
11-500 Giżycko

tel.: 87 428 37 63
http://baromega.pl/

Opis

Kontynuujemy tradycje kulinarne, choć wystrój wnętrz uległ całkowitej zmianie. Cały czas staramy się udoskonalić i poprawić smak naszych potraw oraz wprowadzać nowe propozycje. Atutem naszej firmy, obok wyśmienitej kuchni i bogatego asortymentu, jest zaufany i sprawdzony przez lata zespół. Przygotowuje on wszystko od podstaw z pełnym zaangażowaniem i dobrymi wibracjami.

Dodatkowo zajmujemy się cateringiem oraz organizacją imprez okolicznościowych. Zależy nam, aby każdy z Gości czuł się u nas dobrze, wyszedł najedzony i chciał do nas wracać. 

Lokalizacja

Giżycko
ul. Olsztyńska 4, 11-500 Giżycko

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu