SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Wodny Wilkasy

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Olsztyńska 29a
11-500 Wilkasy

tel.: 87 428 50 94

Opis

W naszym obiekcie w części basenowej znajdują się dwa tory o długości 25 metrów i dwa krótsze o długości 16,5 metra. Głębokość od 0.8 do 1,8 metra. Funkcjonuje tutaj także sztuczna rzeka i wyspa z jacuzzi, połączona z mostkiem i plażą. Bezpośrednio po wyjściu z basenu mogą Państwo skorzystać z dwóch saun. W okresie letnim do dyspozycji naszych Gości oddajemy także 30-metrową zjeżdżalnię z wanną hamowną.

Pod trybunami znajduje się dwutorowa kręgielnia i stół bilardowy. Natomiast na naszej sali gimnastycznej mogą Państwo spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, na której jednocześnie może trenować 6 osób. Dodatkowo w naszym obiekcie znajduje się przestronna siłownia.  

Lokalizacja

Wilkasy, Giżycko
ul. Olsztyńska 29a, 11-500 Wilkasy

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu