SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Linowy Wiewióra

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 1
11-500 Giżycko

kom.: 517 959 395
http://parkwiewiora.pl/

Opis

Naszym Gościom zapewniamy niezapomniane wrażenia, adrenalinę, profesjonalną obsługę oraz bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu w pięknym mazurskim klimacie nad jeziorem Popówka Mała przy Twierdzy Boyen w Giżycku.

Nasz park linowy to największy tego typu obiekt na Mazurach, który cały czas jest udoskonalany tak, aby zapewnić maksymalny poziom bezpiecznej zabawy.

Nasz obiekt przeznaczonych jest dla wszystkich którzy spełniają kryterium wzrostu minimum 120 cm oraz nie mają przeciwwskazań lekarskich wobec nadmiernemu wysiłkowi fizycznemu.

W naszym parku linowym dostępne są 4 trasy. Każda z nich różni się wysokością nad ziemią, ilością i rodzajem przeszkód oraz minimalnym wymaganym wzrostem uczestnika.

Trasa niska przeznaczona jest dla dzieci i osób, które chcą przełamać swój lęk wysokości. Trasa ta posiada w sumie 13 różnych przeszkód zawieszonych do 3 metrów nad ziemią. Przeszkody zostały dobrane tak, aby stopniowo oswajać się z wysokością i utrzymywaniem równowagi na ruchomych przeszkodach.

Trasa średnia to idealna propozycja dla osób, które były już na parkach linowych lecz nie są jeszcze przekonane co do wysokości trasy wysokiej. Większość przeszkód na tej trasie zawieszonych jest na komfortowej wysokości około 6 metrów nad ziemią. Trasa ta posiada także kilka platform gdzie wysokość sięga do 9 metrów. Znajdą Państwo tutaj m.in.: sporo podwieszanych, bujających przeszkód, drabinki, ściankę wspinaczkową, skok „tarzana” pomiędzy dwoma platformami oraz 2 przejazdy linowe z czego jeden w formie orczyka.

Trasa wysoka to z pewnością trasa dla osób bez lęku wysokości, szukających maksymalnej dawki wrażeń. Pierwszą połowę trasy stanowią podwieszane przeszkód. Jednak druga połowa staje się łagodniejsza, gdzie w nagrodę czekają na Państwa dwa długie przejazdy tyrolkowe nad jeziorem. Przeszkody na tej trasie zawieszone są przeważnie na wysokości 8 metrów nad ziemią, ale w niektórych miejscach sięgają nawet do 10 metrów.

Trasa zjazdowa składa się głównie z samych zjazdów tyrolskich. Znajduje się tu kilka naprawdę długich zjazdów, w tym dwa nowe nad jeziorem. Najwyżej zamontowana platforma znajduje się na wysokości około 12 metrów. Trasa ta rozpoczyna się od dwóch przeszkód w formie drabinek, po których następuje już tylko sama przyjemność w postaci niezapomnianych widoków i emocji podczas zjazdów tyrolkowych. 

Lokalizacja

Giżycko
ul. Turystyczna 1, 11-500 Giżycko

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu