NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Ośrodek Mazurski OKRĄGŁE

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Okrągłe 10
11-510 Wydminy

kom.: 660 811 811
http://www.skimazury.pl/

Opis

W naszym ośrodku znajdą Państwo ZOO SAFARI, które czynne jest codziennie od godziny 10:00, jednak przed przyjazdem należy wcześniej dokonać telefonicznej rezerwacji. W naszym ZOO żyje kilkaset zwierząt, które rozmnażają się i ich liczba stale rośnie. Przybywają także nowe gatunki.

Dodatkowo dla naszych Gości mamy przygotowany wyciąg narciarski składający się z  3 wyciągów orczykowych czynnych do godziny 22. Na życzenie naszych Gości możemy zorganizować jazdy nocne od godziny 23 dla grup minimum 30 osobowych. Nasze trasy są oświetlone, ratrakowane i sztucznie naśnieżane. Na miejscu czynna jest także wypożyczalnia sprzętu oraz zapewniamy serwis narciarski.

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, plac zabaw BAJDOCJA, który jest pełen niespodzianek, dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, a także specjalne menu – ulubione przez dzieci dania. Dla naszych najmłodszych Gości organizujemy wyprawy do ZOO SAFARI, a na zakończenie zwiedzania quizy i zabawy na temat zwierząt. Istnieje możliwość przejażdżki na kucyku, nauki jazdy konnej a także w sezonie zimowym prowadzimy szkółkę narciarską.

Dodatkowo w naszym ośrodku znajduje się Pensjonat Sielanka, gdzie dysponujemy 11 pokojami z łazienkami w tym 7 pokojami dwuosobowymi i 4 pokojami czteroosobowymi, z telewizorem i radiem. Dodatkowo na naszych Gości czeka bar i restauracja specjalizująca się w daniach tradycyjnych kuchni polskiej i regionalnej. 

Lokalizacja

Wydminy
Okrągłe 10, 11-510 Wydminy

Video

Komentarze

comments powered by Disqus

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu