SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Mazurolandia

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Gierłoż
11-400 Kętrzyn

kom.: 693 616 083
http://www.mazurolandia.pl/

Opis

Jesteśmy atrakcją na Mazurach, w której łączymy zabawę z poznawaniem w zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego. Jedną z atrakcji Mazurolandii jest Park Miniatur Warmii i Mazur, który prezentuje miniatury wyjątkowych zabytków regionu. Drobiazgowo odtworzone obiekty zachwycą Państwa swoim urokiem oraz precyzją wykonania. Wśród naszych miniatur znajdą Państwo m.in.: bazylikę w Świętej Lipce, pałac w Sztynorcie i w Drogoszach, zamek w Nidzicy, Lidzbarku Warmińskim i Biskupów Warmińskich w Reszlu oraz zamek w Malborku z podzamczem. Zobaczą Państwo u nas także miniaturę Wilczego Szańca (w postaci unikatowej makiety) oraz makietę zamachu na Adolfa Hitlera, a także miniaturę rakiety V1 – niemieckiego pocisku z okresu II wojny światowej, a także wiele innych ciekawych makiet.

Kolejną atrakcją Mazurolandii jest Park Militariów, który pozwoli poznać bliżej czasy II wojny światowej na Mazurach. Mogą Państwo zobaczyć tutaj broń z tamtego okresu, pojazdy militarne, a także wystawę „Tajemnice II wojny światowej”, która prezentuje kilkaset eksponatów i rzeczy codziennego użytku wykorzystywanym przez żołnierzy w okresie II wojny światowej.

Dodatkowo na terenie naszego Parku znajduje się poligon, gdzie na specjalne zamówienie mogą Państwo odbyć przejażdżki różnorodnymi pojazdami militarnymi, quadami lub zorganizować turniej paintballowy.

Naszych najmłodszych Gości zapraszamy do dwóch Parków Zabaw. Znajdą tutaj Państwo dziesięć różnorodnych urządzeń. W pierwszym parku najmłodsi znajdą dwie kolorowe zjeżdżalnie, dmuchany tor przeszkód oraz plac zabaw z basenem z piłeczkami oraz kolejka safari. Na terenie drugiego parku znajdują się atrakcje dla nieco starszych: eurobungee, trampolinarium, ścianka wspinaczkowa oraz kule wodne – waterball. 

Lokalizacja

Kętrzyn
Gierłoż, 11-400 Kętrzyn

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu