SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Indiańska Wioska

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Spytkowo 48
11-500 Giżycko

kom.: 502 448 504
http://www.muzeumindian.pl/

Opis

Muzeum Indian Ameryki Północnej to miejsce, gdzie w stuletnim kamiennym, mazurskim obiekcie mogą Państwo zobaczyć naszą kolekcję oryginalnego indiańskiego rękodzieła, strojów, broni, przedmiotów obrzędowych, zabawek i wiele innych.

Plenerowy model Indiańskiej Wioski składa się z kilku naturalnej wielkości tipi oraz konstrukcji obrzędowych (szałas pary, platforma pogrzebowa).

Mogą Państwo u nas wysłuchać barwnych opowieści profesjonalnie przygotowanych przez posiadających bardzo bogatą wiedzę przewodników. Poziom opowieści przystosowany jest do każdej grupy wiekowej. Mogą Państwo także spróbować swoich sił w strzelaniu z łuki i winchestera (wiatrówki) oraz rzutach włócznią lub tomahawkiem w naszej strzelnicy.

W naszej "Indiańskiej Wiosce" funkcjonuje także sklepik, w którym mogą zakupić Państwo interesujące pamiątki – od amuletów i łapaczy snów, przez łuki i strzały, po elementy strojów indiańskich. Oferujemy także bardzo bogaty wybór biżuterii etnicznej. 

Lokalizacja

Giżycko
Spytkowo 48, 11-500 Giżycko

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

pokoje Mikołajki

Luksusowe apartamenty w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca pokoje Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

Mazury Mikołajki nocleg

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie Mazury Mikołajki nocleg, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu