SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Czarter Jachtów ELJA S.C.

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Dąbrowskiego 14
11-500 Giżycko

kom.: 692 463 838
http://czarter-jacht-mazury.pl/

Opis

Nasza firma „ELJA S.C.” oddaje do Państwa dyspozycji dwa, doskonale wyposażone, jachty motorowe NAUTIKA 1000 (houseboat). Są one duże i bezpieczne. Nasze usługi to czarter jachtów bez patentu, bez uprawnień motorowych, żeglarskich. Dla amatorów przeprowadzamy profesjonalne szkolenia.

Co roku nasza firma stara się doposażać łodzie w różne nowinki techniczne poprawiające ich sprawność w pływaniu i manewrowaniu, jak również warunki socjalno-bytowe. W poprzednich latach nasze żaglówki zostały wyposażone w dodatkowe stery strumieniowe rufowe, które przy użyciu razem ze sterami dziobowymi pozwalają na obracanie się łodzi wokół własnej osi. Teraz sterowanie i manewrowanie nimi w ciasnych portach to gratka. Łodzie wyposażyliśmy także w ładowarki pozwalające na ładowanie akumulatorów w portach. Na wyposażeniu naszych łodzi znajdują się m.in. lodówka, telewizor, ogrzewanie, środki czystości i dostęp do ciepłej wody.

Lokalizacja

Giżycko
ul. Dąbrowskiego 14, 11-500 Giżycko

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu